FastReport

Reporting must be fast

VCL

VCL Uygulamalarınız için raporlama çözümlerimiz.

FastReport VCL 5

Ürün Açıklaması

FastReport® VCL uygulamanızın hemen ve etkili bir şekilde raporlar oluşturmasını sağlayan, bir eklenti bileşendir. FastReport® görsel rapor tasarlayıcı, raporlama çekirdeği ve önizleme penceresi de dahil olmak üzere, raporlar geliştirmek için gerekli tüm araçları sağlar.

FastCube VCL 2

Ürün Açıklaması

FastCube kolaylıkla veri analizi ve özet tabloları, çeşitli rapor ve grafik(Chart) oluşturabilmenizi sağlayan bir araçtır.

FastScript

Ürün Açıklaması

FastScript farklı platformlarda çalışabilen, çok dilli bir komut motorudur. Projelerine komut becerisini katmak isteyen programcılar için faydalıdır. FastScript Embarcadero (örneğin Borland ve CodeGear) RAD Studio, Kylix 1-3 ve Lazarus’a yüklenebilir

FastQueryBuilder

Ürün Açıklaması

FastQueryBuilder kullanımı kolay bir görsel SQL sorgu oluşturma aracıdır. Yerel ve istemci sunucu veritabanları ile birlikte çalışır.

FMX

FMX Uygulamalarınız için raporlama çözümlerimiz.

FastCube FMX

Ürün Açıklaması

FastCube FMX, veri analizi yapmanızı ve özet tablo(data slices) oluşturmanızı ve aynı zamanda hızlı ve kolay bir şekilde çeşitli türlerde rapor oluşturabilmenizi sağlayan kullanışlı bir araçtır. Özellikler veri dizelerinin analizi için çok kullanışlı bir araçtır.

FastReport FMX 2

Ürün Açıklaması

Apple Mac OC X ve Microsoft Windows için Birden Fazla Platformda Çalışabilen Rapor Oluşturma Aracı, Embarcadero RAD Studio (FMX kitaplığı) ile uyumludur. Rapor oluşturma aracı FastReport FMX, Kurumsal İstihbaratı Embarcadero FireMonkey IDE (MS Windows ve Apple Mac OS X için Delphi) tabanlı yazılımlara dahil etmek için kullanılan, birden fazla platformda çalışan ilk çözümdür.

.NET

.NET Uygulamalarınız için raporlama çözümlerimiz.

FastReport.NET

Ürün Açıklaması

FastReport.Net sayesinde, uygulamadan bağımsız .net raporları oluşturabilirsiniz. Diğer bir deyişle, FastReport.Net bağımsız bir raporlama aracı olarak kullanılabilir

FastReport Online Designer

Ürün Açıklaması

FastReport Online Designer Android, iOS ve Windows platformları için raporlama(oluşturma, güncelleme ve görüntüleme) çözümüdür. Güncel web tarayıcılarına sahip bilgisayar, tablet, akıllı telefon, oyun konsolu veya akıllı TV’lerde kullanılabilir.

FastReport.Mono

Ürün Açıklaması

FastReport Mono birden fazla platformda kullanılabilen bir raporlama çözümüdür. Windows, Linux, Mac OS X işletim sistemlerinde ve Xamarin Mono’yu destekleyen tüm işletim sistemlerinde kullanılabilir. FastReport.Mono sayesinde, uygulamadan bağımsız .Net ve Mono raporları oluşturabilirsiniz. Diğer bir deyişle, FastReport.Mono bağımsız bir raporlama aracı olarak kullanılabilir.

SAP

SAP Uygulamanız için raporlama çözümlerimiz.

FastReport.Net for SAP Netweaver

Ürün Açıklaması

FastReport.Net for SAP, SAP yazılımı için tüm özellikleri kullanılabilir raporlama çözümüdür. Güncel SAP GUI ve SAP Netweaver ile uyumludur.