VERİ TABANI GELİŞTİRME YÖNETİM

Veritabanınızın büyüklüğü kurumunuzun büyüklüğü ile eşdeğer bir şekilde büyümekte ve yönetilmesi daha zor bir hal almaktadır. Veritabanı sağlığı ise işinizin sürekliliği için en temel gereksinimdir. Sağlıklı veritabanı uygulamaları geliştirmeniz ve yönetmeniz için gerekli tüm araçları sizler için sunuyoruz. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi ve toplantı talebi için bize ulaşabilirsiniz.

ER STUDIO

IDERA ER/Studio, ER/Studio, enterprise seviyesindeki veritabanları ve veri depoları(warehouses) oluşturmak ve devamlılığını sağlamak için en hızlı, en kolay ve diğer sistemler ile en işbirlikçi platformdur.

DB ARTISAN

IDERA DBArtisan, veritabanı yöneticileri için geliştirilmiş, sağladığı kapsamlı alan, veri ve performans yönetimi ile veritabanınızın optimize ve sürekli çalışır durumda olmasına yardımcı olan veritabanı yönetim aracıdır.

DB CHANGE MANAGER

IDERA DB Change Manager, veritabanındaki değişiklikleri hızlıca algılar, yeni versiyonlara yükseltmeleri kolaylaştırır ve veri şeması ve veritabanı konfigürasyon seviyelerindeki çevresel farklılıkları belirler.

DB OPTIMIZER

IDERA DB Optimizer, veritabanınızdaki sağlıksız çalışan SQL kodlarını hızlı bir şekilde bulan ve optimize ederek veritabanı ve veritabanını kullanan uygulamaların performansını maksimum seviyeye çıkaran bir otomatik SQL optimizasyon aracıdır.

RAPID SQL

IDERA Rapid SQL, veritabanı geliştiricileri ve yöneticileri için tek bir arayüz kullanarak bilinen bütün veritabanlarına yüksek performanslı SQL kodu yazmaya olanak sağlayan alanında uluslararası ödül kazanmış bir SQL geliştirme ortamıdır.

SQL DIAGNOSTIC MANAGER

IDERA SQL Diagnostic Manager, size veritabanı sunucunuzun sağlığı, performansı ve erişilebilirlik durumu hakkında merkezi konsol, web arayüzü veya mobil uygulaması aracılığı ile anlık, geçmişe dönük veya ileriye dönük bilgiler sağlar.