BTG (Bilgi ve Teknoloji Grubu) kurulduğu tarihten bu güne +15 yıl tecrübesi ile yurt içi ve yurt dışında alanında uzman yerli ve yabancı eğitimci kadrosu ve kataloğu ile faaliyet göstermektedir. Eğitimlerimiz yıl içerisinde planlanan tarihlerde açık grup veya talebiniz doğrultusunda kurumunuza özel kapalı grup olarak Türkçe ve İngilizce dillerinde verilmektedir. Sitemizde yer alan eğitimler dışında ihtiyaçlarınız doğrultusunda eğitim hizmetlerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

SÜREÇ EĞİTİMLERİ

Süreç eğitimlerinin amacı, bir bütün olarak yazılım geliştirme ve yönetim becerilerini artırmaktır. Yöntem ve süreç temelli eğitimlerde, gereksinim analizi, konfigürasyon yönetimi ve bunlar gibi süreçlerin bir bütün olarak nasıl gerçekleştirilmesi gerektiği, uygulamada hangi problemlerle karşılaşıldığı ve bu problemlere yönelik en iyi çözümlerin (best practice) neler olduğu konularında eğitim yapılmaktadır.

TEST EĞİTİMLERİ

Test süreci ve yönetimi ile test araçları ile ilgili en iyi pratikleri ve uluslararası kabul görmüş yetkinlikleri uygulamalı olarak edinerek Test Süreci ve Yönetimi hakkında ihtiyacınız olan temel ve ileri seviyede bilgi sahibi olmanızı sağlayan eğitimleri alarak sancılı test süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca şirketinize/kurumunuza yeni katılan test personeliniz için ISTQB sertifika sınavlarına hazırlanmalarını sağlayan eğitim programlarımız mevcuttur.

YAZILIM GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ

Yazılım geliştirme mimarisi, yönetilebilir geliştirme ortamı, programlama dilleri(Java, Delphi,C++,.NET vb), yazılım geliştirme araçları(RAD Studio, Visual Studio, Intellij IDEA, vb.), veritabanı(Oracle, PostgreSQL, vb.) konularda temel ve ileri düzeyde eğitim ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

ISO EĞİTİMLERİ

Bilgi teknolojileri ISO sertifikasyon ve adaptasyon eğitimlerimiz ile kurumunuzun uluslararası standartlarda belgelendirme aşamalarına hazırlık ve adaptasyon eğitimleri ile güçlendirilmesinde yardımcı oluyoruz.