Siber Güvenlik Araçları

Siber Güvenlik Testi, Zaafiyet Tarama

DAST + IAST çözümlerimiz, dünyanın her yerindeki web uygulamalarının korunmasına yardımcı olur.

Çevik ekiplerin hızlı çözümlere ihtiyacı vardır. Acunetix, güvenlik açıklarını tespit etmedeki hızı ve doğruluğu ile bilinen benzersiz bir tarama motoru kullanır. 2005 yılında Malta adasında geliştirilen Acunetix, ilk otomatik web uygulaması güvenlik tarayıcısıdır.

Ölçeklenebilir teknoloji, işletmeler için esastır. 2009 yılında güvenlik uzmanı Ferruh Mavituna tarafından kurulan Netsparker, tescilli Proof-based Scanning™ teknolojimizle binlerce web sitesini ve web uygulamasını tarayabilir, güvenlik açıklarını önceliklendirebilir ve doğrulayabilir.

Invicti Hakkında

Invicti Security, web uygulamaları güvenliği konusunda uzmanlaşmış ve interneti güvenli bir yer olarak tutma misyonuyla kurulmuş uluslararası bir şirkettir.

Invicti, dinamik ve etkileşimli web uygulaması güvenliği sağlar ve kuruluşların algılamayı otomatikleştirmelerine, operasyonlarını düzene sokmalarına, tehditleri öngörmelerine ve hızlı hareket etmelerine yardımcı olur. Invicti’nin amacı, işletmelerin web güvenlik açıkları, veri ihlalleri gibi güvenlik tehditlerini ortadan kaldırmasına yardımcı olacak ürünler geliştirmek ve bunların etkin bir şekilde kullanımları hakkında kuruluşlara bilgi vermektir.

Invicti, 2018 yılında web uygulaması güvenlik çözümleri arkasındaki iki kuruluşu bir araya getirerek kurulmuştur: Acunetix ve Netsparker.

Invicti İş Ortağı (Gold Partner)